![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rsteyer | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2009
Location: OH, USA
|

| 75 | Monsters, Inc. (2001) - Nov 01, 2009 |
| 75 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Nov 01, 2009 |
| 75 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Nov 01, 2009 |
| 70 | 16 Blocks (2006) - Nov 01, 2009 |
| 80 | The Pianist (2002) - Nov 01, 2009 |
| 75 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Nov 01, 2009 |
| 65 | Ocean's Twelve (2004) - Nov 01, 2009 |
| 70 | Ocean's Eleven (2001) - Nov 01, 2009 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Nov 01, 2009 |
| 70 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Nov 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |