![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ru5tyb1ke5 | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2011
Location: USA
|

| 90 | 4 Months, 3 Weeks and 2 Days (2007) - Apr 10, 2012 |
| 87 | The Wrestler (2008) - Feb 09, 2012 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Nov 03, 2011 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Nov 03, 2011 |
| 95 | Brick (2005) - Nov 03, 2011 |
| 85 | Elephant (2003) - Nov 03, 2011 |
| 90 | Memento (2001) - Nov 03, 2011 |
| 90 | The Prestige (2006) - Nov 03, 2011 |
| 90 | No Country for Old Men (2007) - Nov 03, 2011 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Nov 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |