![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rubba | |
![]() |
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: Mar 9, 2009
Location: methuen, massachusetts, USA
|
|
Bio: rubba band man
| |

| 67 | Big Daddy (1999) - Mar 25, 2009 |
| 60 | Shrek 2 (2004) - Mar 25, 2009 |
| 55 | Hackers (1995) - Mar 25, 2009 |
| 60 | Gremlins 2: The New Batch (1990) - Mar 25, 2009 |
| 20 | Click (2006) - Mar 25, 2009 |
| 85 | Apollo 13 (1995) - Mar 25, 2009 |
| 78 | Cloverfield (2008) - Mar 25, 2009 |
| 80 | Swordfish (2001) - Mar 25, 2009 |
| 78 | Wrong Turn (2003) - Mar 25, 2009 |
| 25 | The Lion King (1994) - Mar 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |