rubbish21

rubbish21
Film Freak - 912 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 24 Oct 2023
95 87% The Queen's Gambit (2020) - Rated 24 Oct 2023
100 97% Chernobyl (2019) - Rated 24 Oct 2023
100 97% The Night Of (2016) - Rated 24 Oct 2023
100 97% Breaking Bad (2008) - Rated 24 Oct 2023
95 87% The Social Network (2010) - Rated 25 Jun 2019
90 67% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 23 Feb 2018
100 97% Wonder (2017) - Rated 23 Feb 2018
90 67% Sing (2016) - Rated 19 Dec 2017
90 67% Split (2017) - Rated 13 Dec 2017