![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rubicat | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2011
Location: Mogi Das Cruzes, SP, Brazil
|

| 87 | The Painted Veil (2006) - Aug 23, 2011 |
| 60 | Black Swan (2010) - Aug 16, 2011 |
| 60 | The Private Lives of Pippa Lee (2009) - Aug 16, 2011 |
| 86 | True Grit (2010) - Aug 16, 2011 |
| 92 | Sanctum (2010) - Aug 14, 2011 |
| 98 | Flipped (2010) - Aug 14, 2011 |
| 60 | Love and Other Drugs (2010) - Aug 11, 2011 |
| 98 | Before Sunrise (1995) - Aug 11, 2011 |
| 96 | Before Sunset (2004) - Aug 11, 2011 |
| 80 | Precious (2009) - Aug 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |