![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rubydoom | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2007
Location: Sachse, TX, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Dark Water (2002) - Dec 28, 2007 |
| 90 | Spirited Away (2002) - Dec 28, 2007 |
| 90 | My Neighbor Totoro (1988) - Dec 28, 2007 |
| 90 | Princess Mononoke (1997) - Dec 28, 2007 |
| 90 | Ju-on: The Grudge (2003) - Dec 28, 2007 |
| 60 | 30 Days of Night (2007) - Dec 28, 2007 |
| 80 | The Happiness of the Katakuris (2001) - Dec 28, 2007 |
| 85 | Hannibal (2001) - Dec 28, 2007 |
| 75 | Dan in Real Life (2007) - Dec 28, 2007 |
| 75 | Shaun of the Dead (2004) - Dec 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |