![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rudiii | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2010
Location: Brazil
|

| 80 | Inglourious Basterds (2009) - Apr 08, 2010 |
| 73 | The Virgin Suicides (1999) - Apr 08, 2010 |
| 87 | Taxi Driver (1976) - Apr 08, 2010 |
| 89 | Being John Malkovich (1999) - Apr 08, 2010 |
| 85 | Love and Death (1975) - Apr 08, 2010 |
| 95 | The Godfather (1972) - Apr 08, 2010 |
| 78 | Shadows and Fog (1991) - Apr 08, 2010 |
| 90 | Annie Hall (1977) - Mar 28, 2010 |
| 75 | Stardust Memories (1980) - Mar 28, 2010 |
| 82 | Crimes and Misdemeanors (1989) - Mar 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |