![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rugbyd | |
![]() |
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Nov 18, 2010
Location: USA
|

| 95 | Patton (1970) - Nov 18, 2010 |
| 95 | Slumdog Millionaire (2008) - Nov 18, 2010 |
| 60 | Chasing Amy (1997) - Nov 18, 2010 |
| 35 | The Chronicles of Riddick (2004) - Nov 18, 2010 |
| 85 | Dogma (1999) - Nov 18, 2010 |
| 20 | eXistenZ (1999) - Nov 18, 2010 |
| 90 | Brazil (1985) - Nov 18, 2010 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Nov 18, 2010 |
| 75 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Nov 18, 2010 |
| 70 | Shrek (2001) - Nov 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |