![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rugster111 | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: USA
|

| 93 | Adventureland (2009) - Jul 20, 2009 |
| 96 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 20, 2009 |
| 83 | Finding Forrester (2000) - Jul 20, 2009 |
| 71 | Ocean's Thirteen (2007) - Jul 20, 2009 |
| 68 | The Good Shepherd (2006) - Jul 20, 2009 |
| 95 | Garden State (2004) - Jul 20, 2009 |
| 100 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 20, 2009 |
| 96 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jul 20, 2009 |
| 66 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Jul 20, 2009 |
| 80 | Step Brothers (2008) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |