![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ruhibirbanyo | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2011
Location: Turkey
|

| 60 | The Shining (1980) - Feb 07, 2012 |
| 90 | 28 Weeks Later... (2007) - Feb 06, 2012 |
| 85 | 28 Days Later (2002) - Feb 06, 2012 |
| 75 | Shutter Island (2010) - Jan 28, 2012 |
| 55 | War of the Worlds (2005) - Dec 27, 2011 |
| 90 | [Rec] (2007) - Dec 27, 2011 |
| 60 | Cinderella Man (2005) - Dec 27, 2011 |
| 90 | Into the Wild (2007) - Dec 27, 2011 |
| 90 | Head-On (2004) - Dec 27, 2011 |
| 75 | The Dark Knight (2008) - Dec 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |