![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ruibueno | |
![]() |
Movie Buff - 425 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Sao Paulo, SP, Brazil
|

| 95 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 15, 2011 |
| 70 | Airplane! (1980) - Sep 15, 2011 |
| 95 | Platoon (1986) - Jan 10, 2010 |
| 90 | Hotel Rwanda (2004) - Jan 10, 2010 |
| 65 | Shaft (2000) - Jan 10, 2010 |
| 70 | Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Jan 10, 2010 |
| 50 | Dr. Dolittle 2 (2001) - Jan 10, 2010 |
| 60 | 13 Going on 30 (2004) - Jan 10, 2010 |
| 65 | Alfie (2004) - Jan 10, 2010 |
| 70 | Geri's Game (1997) - Jan 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |