![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ruinedlives | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Apr 24, 2011
Location: Switzerland
|

| 82 | Amélie (2001) - Apr 24, 2011 |
| 85 | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Apr 24, 2011 |
| 85 | Akira (1988) - Apr 24, 2011 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Apr 24, 2011 |
| 85 | Black Swan (2010) - Apr 24, 2011 |
| 85 | L.A. Confidential (1997) - Apr 24, 2011 |
| 20 | Meet the Fockers (2004) - Apr 24, 2011 |
| 70 | The Wizard of Oz (1939) - Apr 24, 2011 |
| 80 | Ghost World (2001) - Apr 24, 2011 |
| 70 | Ghostbusters (1984) - Apr 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |