![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ruinline | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Fear (1996) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Pet Sematary (1989) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Waterworld (1995) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Contact (1997) - Aug 18, 2009 |
| 40 | The One (2001) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Tootsie (1982) - Aug 18, 2009 |
| 70 | 27 Dresses (2008) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Dan in Real Life (2007) - Aug 18, 2009 |
| 70 | K-19: The Widowmaker (2002) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Hunt for Red October (1990) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |