Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rukengurbuz
Movie Buff - 134 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2012
Location: bursa, yıldırım, Turkey
Recent Rankings
85 To Kill a Mockingbird (1962) - Feb 06, 2012
78 The Shining (1980) - Feb 06, 2012
76 3 Idiots (2009) - Jan 29, 2012
74 Paranormal Activity (2009) - Jan 27, 2012
75 The Talented Mr. Ripley (1999) - Jan 25, 2012
76 Cold Mountain (2003) - Jan 25, 2012
65 The Mummy (1999) - Jan 25, 2012
70 Constantine (2005) - Jan 25, 2012
70 Lethal Weapon 4 (1998) - Jan 25, 2012
76 What Women Want (2000) - Jan 25, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rukengurbuz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?