![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ruliffson | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|

| 78 | Seven (1995) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Road to Perdition (2002) - Aug 20, 2009 |
| 84 | American Beauty (1999) - Aug 20, 2009 |
| 96 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 20, 2009 |
| 93 | Glengarry Glen Ross (1992) - Aug 20, 2009 |
| 45 | Much Ado About Nothing (1993) - Aug 20, 2009 |
| 73 | Enemy of the State (1998) - Aug 20, 2009 |
| 96 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Moonstruck (1987) - Aug 20, 2009 |
| 60 | Stardust (2007) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |