Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rumbleduke
Film Freak - 811 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2008
Location: Palmerston North, New Zealand
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
84 Page Eight (2011) - Jan 22, 2012
84 Super (2011) - Jan 16, 2012
90 Drive (2011) - Jan 15, 2012
65 Attack the Block (2011) - Jan 08, 2012
72 Margin Call (2011) - Jan 08, 2012
81 Catch .44 (2011) - Jan 08, 2012
88 Submarine (2010) - Jan 08, 2012
80 Meek's Cutoff (2010) - Jan 01, 2012
68 Colombiana (2011) - Dec 28, 2011
85 Restrepo (2010) - Dec 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rumbleduke. Why not go rank more films, then come back and check it out again?