Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rumplemcfunk
Film Freak - 976 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2010
Location: USA
Recent Rankings
40 Gung Ho (1986) - Sep 15, 2010
40 House on Haunted Hill (1999) - Sep 15, 2010
70 Trading Places (1983) - Sep 15, 2010
60 Christmas Vacation (1989) - Sep 15, 2010
40 Date Night (2010) - Sep 15, 2010
80 Days of Heaven (1978) - Sep 15, 2010
60 Gentleman Jim (1942) - Sep 15, 2010
40 The Pelican Brief (1993) - Sep 15, 2010
60 Role Models (2008) - Sep 15, 2010
60 What About Bob? (1991) - Sep 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rumplemcfunk. Why not go rank more films, then come back and check it out again?