![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rumsa | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2010
Location: Tartu, Tartumaa, Estonia
|

| 75 | Tron: Legacy (2010) - Jan 17, 2011 |
| 73 | Letters to Juliet (2010) - Aug 24, 2010 |
| 58 | The Sorcerer's Apprentice (2010) - Aug 13, 2010 |
| 77 | Salt (2010) - Aug 13, 2010 |
| 91 | Back to the Future (1985) - Aug 10, 2010 |
| 88 | Inception (2010) - Aug 10, 2010 |
| 65 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Jul 13, 2010 |
| 45 | Sex and the City 2 (2010) - Jul 07, 2010 |
| 76 | Knight and Day (2010) - Jul 07, 2010 |
| 70 | Alice in Wonderland (2010) - Mar 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |