![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ruoja | |
![]() |
Movie Buff - 348 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2008
Location: Finland
|

| 65 | Z (1969) - May 28, 2012 |
| 60 | Le Samouraï (1967) - May 25, 2012 |
| 20 | Drive (2011) - May 23, 2012 |
| 20 | 4:44 Last Day on Earth (2011) - May 22, 2012 |
| 55 | Melancholia (2011) - May 22, 2012 |
| 35 | Contagion (2011) - May 22, 2012 |
| 60 | Revanche (2008) - Nov 16, 2011 |
| 70 | Valhalla Rising (2010) - Nov 08, 2011 |
| 50 | Caché (2005) - Nov 08, 2011 |
| 55 | The Departed (2006) - Nov 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |