![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ruornil | |
![]() |
James Carr - 127 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|

| 90 | Nausicaä (1984) - May 23, 2012 |
| 94 | Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance (2009) - May 23, 2012 |
| 90 | Inception (2010) - May 23, 2012 |
| 93 | Back to the Future (1985) - May 23, 2012 |
| 90 | Alien (1979) - May 23, 2012 |
| 81 | Pi (1998) - May 23, 2012 |
| 95 | 12 Monkeys (1995) - May 23, 2012 |
| 90 | Aliens (1986) - May 23, 2012 |
| 90 | 28 Days Later (2002) - May 23, 2012 |
| 96 | Metropolis (1927) - May 23, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |