![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ruphilip | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2010
|

| 55 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Sep 13, 2011 |
| 55 | Captain America: The First Avenger (2011) - Sep 13, 2011 |
| 60 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Sep 13, 2011 |
| 80 | The Matrix (1999) - Sep 13, 2011 |
| 85 | Limitless (2011) - Sep 13, 2011 |
| 55 | The Matrix Revolutions (2003) - Mar 25, 2010 |
| 50 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Mar 25, 2010 |
| 45 | Blade (1998) - Mar 25, 2010 |
| 50 | Men in Black (1997) - Mar 25, 2010 |
| 30 | Coneheads (1993) - Mar 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |