Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ruskiar
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: ca, USA
Recent Rankings
90 Hook (1991) - Feb 03, 2012
68 Bridesmaids (2011) - Feb 03, 2012
93 Children of Men (2006) - Feb 03, 2012
89 Wild Wild West (1999) - Feb 03, 2012
78 Pulp Fiction (1994) - Feb 03, 2012
90 The Prestige (2006) - Feb 03, 2012
50 Rat Race (2001) - Feb 03, 2012
75 Wild Hogs (2007) - Feb 03, 2012
85 No Country for Old Men (2007) - Aug 24, 2009
85 Death Race (2008) - Aug 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ruskiar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?