![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ruskierobot | |
![]() |
Movie Buff - 278 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2011
Location: Columbia, MO, USA
|

| 72 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Dec 31, 2011 |
| 40 | Night at the Museum (2006) - Dec 26, 2011 |
| 55 | Hitch (2005) - Dec 26, 2011 |
| 49 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Dec 26, 2011 |
| 20 | Cats & Dogs (2001) - Dec 26, 2011 |
| 36 | Van Helsing (2004) - Dec 26, 2011 |
| 55 | The Mummy Returns (2001) - Dec 26, 2011 |
| 67 | The Blair Witch Project (1999) - Dec 26, 2011 |
| 54 | Ocean's Twelve (2004) - Dec 26, 2011 |
| 82 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Dec 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |