Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ruta
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2009
Recent Rankings
90 My Blueberry Nights (2008) - Sep 03, 2009
0 Music and Lyrics (2007) - Sep 03, 2009
90 Lolita (1997) - Sep 03, 2009
100 The Science of Sleep (2006) - Sep 03, 2009
90 2046 (2004) - Sep 03, 2009
100 Lost in Translation (2003) - Sep 03, 2009
90 Amélie (2001) - Sep 03, 2009
0 P.S. I Love You (2007) - Sep 03, 2009
30 Meet Joe Black (1998) - Sep 03, 2009
100 Elegy (2008) - Sep 03, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ruta. Why not go rank more films, then come back and check it out again?