![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rutgerw | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2010
Location: Netherlands
|

| 71 T5 | Friends with Benefits (2011) - Aug 04, 2012 |
| 65 T4 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Oct 16, 2011 |
| 75 T6 | Man on the Moon (1999) - Feb 19, 2011 |
| 80 T8 | Leaving Las Vegas (1995) - Feb 19, 2011 |
| 85 T9 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Feb 19, 2011 |
| 80 T8 | The Game (1997) - Feb 19, 2011 |
| 90 T10 | Trainspotting (1996) - Feb 19, 2011 |
| 55 T2 | Behind Enemy Lines (2001) - Feb 19, 2011 |
| 40 T1 | Burlesque (2010) - Feb 19, 2011 |
| 70 T4 | Dr. No (1962) - Jan 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,050,000 Movie Rankings and Counting... |