Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ruudtoastie
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2011
Location: Netherlands
Recent Rankings
20 Hard Target (1993) - Jan 25, 2011
20 Hackers (1995) - Jan 25, 2011
20 Grease 2 (1982) - Jan 25, 2011
20 Free Willy (1993) - Jan 25, 2011
20 Doctor Dolittle (1967) - Jan 25, 2011
20 Dirty Dancing (1987) - Jan 25, 2011
30 Bridget Jones's Diary (2001) - Jan 25, 2011
30 Black Hawk Down (2001) - Jan 25, 2011
30 Batman Begins (2005) - Jan 25, 2011
30 Babe (1995) - Jan 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ruudtoastie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?