![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rv4175 | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2007
Location: Netherlands
|

| 80 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 17, 2007 |
| 30 | Ballistic: Ecks vs. Sever (2002) - Aug 17, 2007 |
| 70 | The Odd Couple (1968) - Aug 17, 2007 |
| 68 | Cemetery Man (1994) - Aug 17, 2007 |
| 73 | From Beyond (1986) - Aug 16, 2007 |
| 77 | Dawn of the Dead (1978) - Aug 16, 2007 |
| 74 | Night of the Living Dead (1968) - Aug 16, 2007 |
| 58 | Dark Water (2005) - Aug 16, 2007 |
| 62 | The Hot Spot (1990) - Aug 16, 2007 |
| 76 | Labyrinth (1986) - Aug 16, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |