Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rwslade66
Movie Buff - 167 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: USA
Recent Rankings
82 The Shining (1980) - Sep 10, 2009
80 The Whole Nine Yards (2000) - Sep 10, 2009
84 The Deer Hunter (1978) - Sep 10, 2009
85 The Girl Next Door (2004) - Sep 10, 2009
87 Eurotrip (2004) - Sep 10, 2009
88 Jerry Maguire (1996) - Sep 10, 2009
20 The Notebook (2004) - Sep 10, 2009
95 No Country for Old Men (2007) - Sep 10, 2009
85 21 Grams (2003) - Sep 10, 2009
80 Wedding Crashers (2005) - Aug 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rwslade66. Why not go rank more films, then come back and check it out again?