![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ryancurrie | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: UK
|

| 81 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Apr 08, 2012 |
| 70 | Devil's Advocate (1997) - Apr 08, 2012 |
| 75 | The Last King of Scotland (2006) - Apr 08, 2012 |
| 76 | Léon: The Professional (1994) - Apr 08, 2012 |
| 76 | Chicago (2002) - Apr 08, 2012 |
| 87 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Apr 08, 2012 |
| 75 | Heat (1995) - Apr 08, 2012 |
| 0 | Batman & Robin (1997) - Apr 08, 2012 |
| 40 | Mars Attacks! (1996) - Apr 08, 2012 |
| 82 | Batman Begins (2005) - Oct 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |