![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ryanlutz | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2009
Location: Lakewood, CO, USA
|

| 100 | The Lost Room (2006) - Feb 20, 2009 |
| 93 | WALL·E (2008) - Feb 20, 2009 |
| 100 | The Bourne Ultimatum (2007) - Feb 20, 2009 |
| 70 | Miss Congeniality (2000) - Feb 20, 2009 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Feb 20, 2009 |
| 75 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Feb 20, 2009 |
| 90 | X-Men (2000) - Feb 20, 2009 |
| 85 | Pearl Harbor (2001) - Feb 20, 2009 |
| 91 | Mission: Impossible 2 (2000) - Feb 20, 2009 |
| 85 | A Knight's Tale (2001) - Feb 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |