![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ryanrit | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: USA
|

| 97 | Up (2009) - Aug 27, 2009 |
| 89 | The Dark Knight (2008) - Aug 27, 2009 |
| 89 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 27, 2009 |
| 94 | Rear Window (1954) - Aug 27, 2009 |
| 90 | Fantasia 2000 (1999) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Babe (1995) - Aug 27, 2009 |
| 78 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 27, 2009 |
| 75 | The Graduate (1967) - Aug 27, 2009 |
| 90 | Pan's Labyrinth (2006) - Aug 27, 2009 |
| 84 | The Virgin Suicides (1999) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |