Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ryc202
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
Recent Rankings
82 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
98 Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007
86 Before Sunrise (1995) - Aug 13, 2007
92 Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007
45 Beloved (1998) - Aug 13, 2007
55 Crash (2005) - Aug 13, 2007
40 The English Patient (1996) - Aug 13, 2007
38 Hope Floats (1998) - Aug 13, 2007
90 The Hours (2002) - Aug 13, 2007
88 Jerry Maguire (1996) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ryc202. Why not go rank more films, then come back and check it out again?