rygla

rygla
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2012
Location: Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

12% Sister Act (1992) - Rated 30 Nov 2012
20 26% The Running Man (1987) - Rated 30 Nov 2012
60 73% Shutter Island (2010) - Rated 30 Nov 2012
65 81% Full Metal Jacket (1987) - Rated 30 Nov 2012
66 85% Apollo 13 (1995) - Rated 30 Nov 2012
40 37% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 30 Nov 2012
55 59% A Bridge Too Far (1977) - Rated 30 Nov 2012
5% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 30 Nov 2012
5% V for Vendetta (2006) - Rated 30 Nov 2012
45 41% Anger Management (2003) - Rated 30 Nov 2012