![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ryno23 | |
![]() |
Film Freak - 677 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Godfather: Part II (1974) - Jan 22, 2008 |
| 70 | Ghost Rider (2007) - Jan 21, 2008 |
| 70 | Lean on Me (1989) - Jan 18, 2008 |
| 50 | Rising Sun (1993) - Jan 18, 2008 |
| 70 | Mad Dog and Glory (1993) - Jan 18, 2008 |
| 70 | Remember the Titans (2000) - Jan 18, 2008 |
| 70 | Force 10 from Navarone (1978) - Jan 18, 2008 |
| 80 | Frantic (1988) - Jan 18, 2008 |
| 80 | Regarding Henry (1991) - Jan 18, 2008 |
| 80 | Bull Durham (1988) - Jan 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |