![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rysprncess | |
![]() |
Movie Buff - 343 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2006
Location: USA
|

| 90 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Sep 08, 2007 |
| 95 | Back to the Future Part II (1989) - Sep 08, 2007 |
| 85 | Field of Dreams (1989) - Sep 08, 2007 |
| 98 | Stealing Harvard (2002) - Sep 08, 2007 |
| 90 | The Brothers Grimm (2005) - Sep 08, 2007 |
| 87 | Rain Man (1988) - Sep 08, 2007 |
| 75 | FernGully: The Last Rainforest (1992) - Sep 08, 2007 |
| 96 | Fever Pitch (2005) - Sep 08, 2007 |
| 99 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Sep 08, 2007 |
| 95 | Failure to Launch (2006) - Sep 08, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |