![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sabrina.g | |
![]() |
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2008
|

| 100 | City Lights (1931) - Mar 03, 2008 |
| 95 | Rio Bravo (1959) - Feb 25, 2008 |
| 85 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Feb 25, 2008 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Feb 25, 2008 |
| 90 | Rebel Without a Cause (1955) - Feb 25, 2008 |
| 85 | Ratatouille (2007) - Feb 25, 2008 |
| 100 | Ran (1985) - Feb 25, 2008 |
| 95 | Sleepy Hollow (1999) - Feb 25, 2008 |
| 1 | Skeleton Man (2004) - Feb 25, 2008 |
| 95 | Singin' in the Rain (1952) - Feb 25, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |