Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sabrinasp
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2011
Location: Argentina
Recent Rankings
76 Source Code (2011) - Jul 12, 2011
80 Moon (2009) - Jul 03, 2011
70 50 First Dates (2004) - Jul 03, 2011
85 My Sister's Keeper (2009) - Jul 03, 2011
78 Gothika (2003) - Jul 03, 2011
75 X-Men (2000) - Jul 03, 2011
90 Braveheart (1995) - Jul 03, 2011
90 Gladiator (2000) - Jul 03, 2011
20 Drag Me to Hell (2009) - Jul 03, 2011
80 The Jacket (2005) - Jul 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sabrinasp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?