![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sac666 | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2009
Location: UK
|

| 65 | As Good As It Gets (1997) - Sep 02, 2009 |
| 80 | Yes Man (2008) - Sep 02, 2009 |
| 70 | Push (2009) - Sep 02, 2009 |
| 75 | Crash (2005) - Sep 02, 2009 |
| 75 | X-Men: The Last Stand (2006) - Sep 02, 2009 |
| 75 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Sep 02, 2009 |
| 100 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Sep 02, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Sep 02, 2009 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 02, 2009 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |