![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sacrebleu | |
![]() |
Movie Buff - 304 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2011
Location: Czech Republic
|

| 68 | Enemy of the State (1998) - Aug 11, 2011 |
| 68 | Spy Game (2001) - Aug 11, 2011 |
| 73 | Gran Torino (2008) - Aug 11, 2011 |
| 73 | Children of Men (2006) - Aug 11, 2011 |
| 70 | Monster's Ball (2001) - Aug 11, 2011 |
| 70 | The Life of David Gale (2003) - Aug 11, 2011 |
| 78 | The Bourne Identity (2002) - Aug 11, 2011 |
| 65 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Aug 11, 2011 |
| 80 | Scarface (1983) - Aug 11, 2011 |
| 75 | Bring Me the Head of Alfredo Garcia (1974) - Aug 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |