Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sad dad
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: May 23, 2011
Location: Texas, USA
Bio: films keep me up at night
Recent Rankings
80 Pretty Woman (1990) - May 30, 2011
75 Black Swan (2010) - May 30, 2011
5 No Strings Attached (2011) - May 29, 2011
75 Brokeback Mountain (2005) - May 29, 2011
65 Kicking and Screaming (1995) - May 28, 2011
75 Greenberg (2010) - May 28, 2011
70 Cyrus (2010) - May 28, 2011
75 Strangers on a Train (1951) - May 28, 2011
5 The Roommate (2011) - May 28, 2011
10 The Dilemma (2011) - May 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sad dad. Why not go rank more films, then come back and check it out again?