![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sadfly | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2011
Location: Detroit, MI, USA
|

| 70 | Stranger Than Fiction (2006) - Feb 02, 2011 |
| 78 | Fargo (1996) - Feb 02, 2011 |
| 75 | Mean Girls (2004) - Feb 02, 2011 |
| 70 | Cube 2: Hypercube (2002) - Feb 02, 2011 |
| 66 | Holes (2003) - Feb 02, 2011 |
| 74 | Slumdog Millionaire (2008) - Feb 02, 2011 |
| 72 | Dogma (1999) - Feb 02, 2011 |
| 78 | Brick (2005) - Feb 02, 2011 |
| 88 | Eyes Wide Shut (1999) - Feb 02, 2011 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Feb 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |