Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sadle
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: May 10, 2006
Location: Australia
Recent Rankings
83 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
85 American Splendor (2003) - Aug 13, 2007
70 Anger Management (2003) - Aug 13, 2007
68 The Aviator (2004) - Aug 13, 2007
49 Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007
69 Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007
90 Capturing the Friedmans (2003) - Aug 13, 2007
72 Edward Scissorhands (1990) - Aug 13, 2007
68 Garfield (2004) - Aug 13, 2007
67 The Girl Next Door (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sadle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?