![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
saeedsalim | |
![]() |
Movie Buff - 244 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: Sydney, NSW, Australia
|
|
Bio: A tall guy!
| |

| 86 | Leaving Las Vegas (1995) - Jun 05, 2011 |
| 88 | Chinatown (1974) - Jun 05, 2011 |
| 89 | The Departed (2006) - May 21, 2011 |
| 90 | Megamind (2010) - May 03, 2011 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - May 01, 2011 |
| 72 | The Elizabeth Smart Story (2003) - Apr 27, 2011 |
| 74 | Street Kings (2008) - Apr 27, 2011 |
| 89 | Scent of a Woman (1992) - Apr 27, 2011 |
| 79 | You've Got Mail (1998) - Apr 24, 2011 |
| 84 | Finding Neverland (2004) - Apr 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |