![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
saerd | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2010
Location: Canada
|

| 85 | Man on Fire (2004) - Apr 04, 2010 |
| 85 | Maria Full of Grace (2004) - Apr 04, 2010 |
| 90 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Apr 04, 2010 |
| 65 | 8 Mile (2002) - Apr 04, 2010 |
| 50 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Apr 04, 2010 |
| 100 | City of God (2003) - Apr 04, 2010 |
| 100 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Apr 04, 2010 |
| 80 | Miss Congeniality (2000) - Apr 04, 2010 |
| 80 | I, Robot (2004) - Apr 04, 2010 |
| 70 | Bend It Like Beckham (2002) - Apr 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |