![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
safaktemel | |
![]() |
Film Freak - 708 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Insidious (2010) - Jul 19, 2011 |
| 70 | Yahsi bati (2010) - Jun 28, 2011 |
| 60 | Valentine's Day (2010) - Jun 28, 2011 |
| 60 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Jun 28, 2011 |
| 60 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Jun 28, 2011 |
| 80 | Shutter Island (2010) - Jun 28, 2011 |
| 60 | Remember Me (2010) - Jun 28, 2011 |
| 60 | The Penthouse (2010) - Jun 28, 2011 |
| 70 | Never Let Me Go (2010) - Jun 28, 2011 |
| 70 | The King's Speech (2010) - Jun 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |