Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
safseven
Cinema Addict - 1401 Films Ranked
Member Since: May 4, 2008
Location: AYDIN, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
5 Showgirls (1995) - May 04, 2008
70 Strange Days (1995) - May 04, 2008
70 Cruising (1980) - May 04, 2008
45 Hard Rain (1998) - May 04, 2008
40 Stripes (1981) - May 04, 2008
40 Fracture (2007) - May 04, 2008
10 BloodRayne (2006) - May 04, 2008
55 The Tin Drum (1979) - May 04, 2008
15 Ran (1985) - May 04, 2008
5 Hercules in New York (1970) - May 04, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with safseven. Why not go rank more films, then come back and check it out again?