![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sager52 | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2009
Location: Thorold, Ontario, Canada
|

| 85 | (500) Days of Summer (2009) - Nov 12, 2009 |
| 82 | Burn After Reading (2008) - Nov 12, 2009 |
| 85 | The Shawshank Redemption (1994) - Nov 12, 2009 |
| 82 | American Movie (1999) - Nov 12, 2009 |
| 78 | Signs (2002) - Nov 12, 2009 |
| 80 | Dumb and Dumber (1994) - Nov 12, 2009 |
| 80 | Shrek 2 (2004) - Nov 12, 2009 |
| 82 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Nov 12, 2009 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 12, 2009 |
| 82 | WALL·E (2008) - Nov 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |