Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sahar3227
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2011
Location: tehran, Iran
Recent Rankings
90 Wild at Heart (1990) - Jan 10, 2012
98 Full Metal Jacket (1987) - Nov 25, 2011
98 Mulholland Drive (1999) - Jun 20, 2011
97 Quills (2000) - May 29, 2011
99 Bitter Moon (1992) - May 29, 2011
90 Constantine (2005) - Jan 17, 2011
95 The Matrix Revolutions (2003) - Jan 17, 2011
97 The Matrix (1999) - Jan 17, 2011
96 The Matrix Reloaded (2003) - Jan 17, 2011
90 Cake (2005) - Jan 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sahar3227. Why not go rank more films, then come back and check it out again?