![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sahmaran | |
![]() |
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2009
Location: Turkey
|

| 75 | Oldboy (2003) - Jan 23, 2009 |
| 90 | The Great Escape (1963) - Jan 23, 2009 |
| 85 | Underground (1995) - Jan 23, 2009 |
| 70 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Jan 23, 2009 |
| 80 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Jan 23, 2009 |
| 70 | Children of Men (2006) - Jan 23, 2009 |
| 80 | No Country for Old Men (2007) - Jan 23, 2009 |
| 65 | Cube (1997) - Jan 23, 2009 |
| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 23, 2009 |
| 80 | Eastern Promises (2007) - Jan 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |