Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
saiag
Film Freak - 654 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2007
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
53 Amores Perros (2000) - Jul 09, 2007
71 Bandits (2001) - Jul 09, 2007
42 Runaway Bride (1999) - Jul 09, 2007
41 Predator (1987) - Jul 09, 2007
50 Hitch (2005) - Jul 09, 2007
82 The New World (2005) - Jul 09, 2007
0 Cube (1997) - Jul 09, 2007
0 Kingpin (1996) - Jul 09, 2007
0 Hostage (2005) - Jul 09, 2007
0 National Security (2003) - Jul 09, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with saiag. Why not go rank more films, then come back and check it out again?